O nás

VALIN s.r.o.

Spoločnosť VALIN, s.r.o. vznikla v roku 2006 s cieľom zabezpečovať podporné činnosti pre organizácie. Postupne sme vytvorili balík služieb, ktoré umožnia firmám redukovať náklady, zvýšiť konkurencieschopnosť a sústrediť sa na svoj core business
Základným piliérom spoločnosti je veľkoobchod a maloobchod s papierovou hygienou a čistiacimi prostriedkami. Sme 100% distribútorom spoločnosti Metsa Tissue, spotrebiteľskej rady consumer & profesionálnej rady AFH.
Druhým piliérom je komplexné zabezpečenie outsourcingu podporných služieb od jedného dodávateľa, ktoré Vám umožní redukovať náklady a tým zvýšiť svoju konkurencie schopnosť sústredením sa na svoj core business.
Naša spoločnosť venuje každému zákazníkovi osobitnú pozornosť, počas pôsobenia sme si vďaka vysokej kvalite poskytovaných služieb, skúsenému manažmentu a kvalifikovanému personálu vybudovali stabilnú pozíciu na našom trhu a získali množstvo spokojných zákazníkov od veľkých spoločností, cez hotelové zariadenia či menšie firmy, nie len v Žilinskom kraji, ale po celom Slovensku.
Ponúkame kvalitné produkty a spoľahlivé služby, ale svojím postojom budujeme spoločensky zodpovedné správanie. Sme ohľaduplní k životnému prostrediu, podporujeme predovšetkým zdravotnícke zariadenia, školstvo a neziskové organizácie. Prispievame na rozvoj športu v regióne.

Základné ponúkané služby
- Hygienické a čistiace produkty
- Upratovanie a čistenie
- Profesionálne EKO pranie
- Priemyselné čistenie / výškové práce
- Čistenie vzduchotechniky
- Správa a údržba budov
- Zimná a letná údržba exteriérov
- Logistika a preprava osôb
- Parkovisko LKW
- Deratizácia, dezinsekcia a dezinfekcia
- Systém označovania majetku

Prihlásenie

Kliknutím súhlasite s používaním súborov cookies. Viac info